I Can večer

Ženské telo v pohybe

9. 2. 2016 od 18:00 do 20:00 u nás v Trnave

Telo ako barometer ženskosti a spokojného vzťahu.

Telo je absolútnym odrazom toho, aký život žijeme. Nachádzajú sa v ňom odpovede na naše problémy. Preto najjednoduchšou cestou ako pochopiť to, prečo ma napríklad bolí chrbát, nefunguje mi vzťah s partnerom, či nedarí sa mi v robote, je naučiť sa porozumieť mu.

Pozrieme sa aj na to, čo vie telo prezradiť o našej ženskosti, či to, prečo sú chlapi v dnešnej dobe tak trochu zženštelejšími.

Andrea Bajnoková

Andrea Bajnoková je koučkou ženského pohybu a trénerka Systému celistvého vlnového pohybu (ruskej pohybovej techniky založenej na slovanských tradíciách).

Pomáha ženám rozhýbať telo, zabaviť ho nepotrebnej bolesti, naučiť sa ako byť pri mužovi ženskou ženou a celkovo harmonizovať svoj život v ženskom tele. O jej práci si môžete prečítať na stránke vlnazdravia.sk

Táto prednáška je pre ženy,...

ktoré majú majú chuť o štipku viac porozumieť sami sebe len tým, že sa naučia čítať svoje telo a zároveň sa chcú dozvedieť jednoduché pohybové techniky, ktoré im umožnia zlepšiť, čo nefunguje.

Dozviete sa a zažijete, ako to, ako sa hýbete, ovplyvňuje:

  • váš vzťah s mužom
  • váš úspech v kariére
  • vaše hormóny, problémy s menštruáciou, krížovou a krčnou chrbticou či schopnosť dosiahnuť orgazmus
  • ako sa dá jednoduchými pohybmi navodiť pocit ženskosti, vnútorného pokoja a skľudnenie mysle

Miesto a čas...

Február

9

  • Utorok, 9. 2. 2016
  • 18:00 - 20:00

I Can Academy
Zelenečská 31
91702 Trnava

Maximálne 15 miest

Do našich priestorov sa zmestí maximálne 15 ľudí. Zaregistrujte si preto miesto dopredu, aby sme vedeli, kedy zastaviť registráciu.