Prinášame motiváciu do každodenného života.

= 8 stretnutí každú stredu od 9. 7. v čase 18:00 - 20:00 v Bratislave =

Istou cestou k bohatstvu

praktická Master Mind skupina pre dosiahnutie hojnosti vo Vašom živote

Túto chybu robí väčšina ľudí, keď si dávajú cieľ

Kliknite sem a rezervujte si miesto v Master mind skupineZačnete vidieť nové príležitosti, zlepšíte sebadisciplínu a začnete konať

V prípade, že nebudete môcť absolvovať nejaké stretnutie, bude to v poriadku, pretože si vždy opakujeme dôležité body posledného stretnutia.

Už na prvom stretnutí sa mi podarilo vytvoriť kontakt, ktorý naštartoval spoluprácu, ktorá, verím, prinesie oveľa vyšší zisk, ako bola investícia do kurzu. Potrebujete lepší dôvod?

Peter Morong, IT Dream, s.r.o.

Úplne som zmenila postoj k súčasnej situácii. Konkrétne: 2 roky sa mi nedarilo predať nehnuteľnosť, hovorila som o tom znechutene, s odporom, hanlivo. To sa v priebehu týchto 8 týždňov zmenilo. Mám chuť zabojovať a dôjsť k úspešnému predaju. Začalo sa mi v tomto smere dariť. Prichádzajú ponuky. Veľmi sa tomu teším, prišla iná energia.

Eva Kompišová

Poviem Vám skutočný príbeh...

Dobrý deň,

poviem vám skutočný príbeh o človeku, ktorý začal na mieste a v situácii, ktorá bola zrejme oveľa horšia, ako je tá vaša. Keď však zistil, ako robiť veci Istým spôsobom, bohatstvo vo všetkých oblastiach života sa k nemu začalo hrnúť.

Tento príbeh som si nevymyslel. Nie je to rozprávka ani marketingový výmysel. Uvidíte, že keď aj vy pochopíte, čo znamená robiť veci Istým spôsobom, budete schopní...

 • Vidieť príležitosti, ktoré ste doteraz nevideli a umožnia vám žiť v hojnosti.
 • Vybudovať si sebadisciplínu v akejkoľvek oblasti života.
 • Vymazať slovo "zlyhanie" zo svojho slovníka.
 • Získať takú prácu alebo biznis, ktorý vás bude baviť.
 • Vydať sa za akýmkoľvek cieľom, aký si dáte.

Znie to ako niečo, čo by ste chceli?

Nezáleží na tom, kde ste teraz a aké máte, či nemáte príležitosti a schopnosti. Viem to, pretože som to sám zažil, keď som bol na dne...

Čo môžete očakávať,
keď začnete konať Istým spôsobom

Predtým, ako sa dostaneme k sľúbenému príbehu, dovoľte mi, aby som vám povedal, čo sa zmenilo v mojom živote, odkedy som aspoň trošku začal rozumieť tomu, o čom je tu reč.

michal_hrehusVolám sa Michal Hrehuš a dnes mám za sebou už veľa úspešných projektov: možno čítate môj blog Myslím pozitívne na Facebooku, ste jedným z viac ako 10 000 ľudí, čo odoberajú Myšlienku dňa alebo vám doma visí Motivačný kalendár z mojej dielne. Nebolo to však vždy tak pozitívne...

Ešte začiatkom roku 2008 som bol sám v Sydney. Aby som sa uživil, musel som stíhať dve práce, v ktorých som spolu nedostával ani minimálny plat chudobného Austrálčana. Vzťahy s kolegami boli hrozné, škola mi nič nedávala... Aby som mohol zaplatiť nájom, musel som zvažovať každý cent - doslova.

Dve udalosti mi vtedy v priebehu pár dní zmenili život a okamžite mi umožnili žiť vo svete nadbytku.

Tou prvou bol film Tajomstvo.

A tou druhou kniha, ktorá inšpirovala Rhondu Byrne, aby vytvorila film Tajomstvo - kniha Istou cestou k bohatstvu.

Áno, tá malá knižka stojí
za filmom Tajomstvo

pictureprovider-22_1Keď som si pozrel Tajomstvo, tak prvá vec, ktorú som chcel vedieť, bola, čo je to za knihu, ktorá inšpirovala vznik tohto filmu. Odkedy som ju mnohokrát preštudoval (v origináli, v slovenčine, aj v češtine) a začal konať istým spôsobom, príležitosti boli všade okolo mňa.

Napriek tomu, že sa spočiatku ešte nič nezmenilo v mojom bezprostrednom okolí, ja som už cítil, ako žijem v hojnosti - moje myslenie sa zmenilo od základov.

A to ma privádza k nášmu príbehu...

Kliknite sem a rezervujte si miesto v Master mind skupineZačnete vidieť nové príležitosti, zlepšíte sebadisciplínu a začnete konať

V prípade, že nebudete môcť absolvovať nejaké stretnutie, bude to v poriadku, pretože si vždy opakujeme dôležité body posledného stretnutia.

O človeku, ktorý "malou zelenou knižkou"
zmenil svet

WallaceWattles_portraitWallace D. Wattles sa narodil na malej farme počas občianskej vojny v USA. Jeho otec bol záhradník a mama sa starala o deti. Bola to ťažká a drsná doba. Jeho rodina nemala veľa majetku.

Wallace chodil do školy len krátko. Začal pracovať na farme. Plný presvedčenia, že dokáže viac, odišiel do Chicaga. Tam bojoval so životom a celé roky zažíval jedno zlyhanie za druhým. Jeho život bol plný chudoby a strachu.

Nevzdával však svoju snahu zabezpečiť blahobyt pre seba a svoju rodinu. Až raz začal študovať nový myšlienkový smer New Thought, v ktorom objavil zákony, ktorými sa riadi bohatstvo. Zistil, že...

"Bohatým sa človek nestane tým, že bude robiť isté veci,
ale tým, že bude robiť veci istým spôsobom."

Učil sa od popredných lídrov New Thought, akými boli: Ralph Waldo Emerson, Emma Hopkins, Friedrich Hegel. Až jedného dňa v roku 1896 prišiel na toto veľké tajomstvo. Nielen, že prišiel na to, prečo bol celý život chudobný, ale zistil aj to, ako získať život, po akom vždy túžil - život plný nadbytku.

V tú noc sa jeho život zmenil navždy.

Malá zelená knižka sa neskôr dostala do rúk Boba Proctora, ktorý účinkoval aj vo filme Tajomstvo. Sám hovorí, že kniha Istou cestou k bohatstvu slúžila ako základ pre všetky knihy a vzdelávacie programy, ktoré vytvoril.

Múdrosť tejto knihy
chcem teraz odovzdať vám

Nespravím to však tak, že vám len dám knihu a nechám vás, aby ste sa s ňou trápili sami.

Je to malá kniha, no každá jedna veta v nej nesie obrovské posolstvo, nad ktorým by sa dalo hodiny meditovať. Ja som ju čítal aspoň päťkrát a absolvoval som aj kurz, ktorý k nej vytvoril Bob Proctor, kým som mal prvýkrát pocit, že jej začínam rozumieť.

Aby ste mali istotu, že sa aj váš svet zmení a začnete žiť v hojnosti, budem vás sprevádzať každou stranou formou osobných stretnutí Master mind skupiny. Master mind je skupina ľudí, ktorí sa vzájomne podporujú a v dokonalej harmónii spolupracujú na dosiahnutí spoločného cieľa.

Kliknite sem a rezervujte si miesto v Master mind skupineZačnete vidieť nové príležitosti, zlepšíte sebadisciplínu a začnete konať

V prípade, že nebudete môcť absolvovať nejaké stretnutie, bude to v poriadku, pretože si vždy opakujeme dôležité body posledného stretnutia.

Aké mám právo toto učiť?

Nehrám sa tu na génia, ktorý všade bol, všetko videl a všetko vie

Nespolieham sa len na svoje vedomosti a skúsenosti. Budem vás viesť knihou podobne, ako mňa sprevádzal Bob Proctor, ktorý toto učí už viac ako 40 rokov. Kniha Istou cestou k bohatstvu slúžila ako základ pre všetky knihy a vzdelávacie programy, ktoré vytvoril. Tieto semináre pomohli firmám po celom svete zvýšiť ich zisk o stovky miliónov dolárov ročne.

Cieľom nie je len to, aby ste sa naučili Istú cestu k bohatstvu používať, ale aby ste ju skutočne 8 týždňov používali, zotrvali v tom aj po skončení Master mind skupiny a tak objavili váš vlastný svet plný hojnosti. Nie však vďaka tomu, čo vám ja poviem, ale vďaka tomu, čo objavíte vy sami.

Informácie, ktoré počujete aj od toho najlepšieho experta na svete nemajú ani zďaleka pre vás takú silu ako to, na čo prídete a čo pochopíte vy sami. Nebudem vám radiť a nebudem mudrovať.

Chcem vám pomôcť, aby ste to dokázali sami

Pripravte sa na to, že toto bude...

Zmenil sa môj pohľad na životné situácie. Pochopila som, že všetko je v poriadku tak, ako to je. Vnímam seba už inak a viem, resp. pochopila som, akým spôsobom konať.


Bude to náročné v praxi, ale prvýkrát v živote som maximálne namotivovaná ísť za svojím cieľom a dokonca som tu dostala aj návod, akým spôsobom.

Miroslava Martincová

Týchto 8 týždňov ma znovu dokázalo nakopnúť. Naposledy som bol tak odhodlaný po Power Trainingu. Výborne bolo, že som mal zodpovedného partnera, ktorý ma vždy vedel nabudiť, aby som dosiahol svoj cieľ. Knihu som čítal už asi 4.-krát, až po týchto 8 týždňoch som pochopil tvorivý spôsob. Začal som všetko stíhať.

Szakál Csaba

Séria praktických stretnutí...

Nehrám sa tu na génia, ktorý všade bol, všetko videl a všetko vie

Počas 8 dvojhodinových stretnutí každú stredu od 9. 7. sa naučíte, ako myslieť a konať  istým spôsobom.

 • Skutočne chcete hojnosť a bohatstvo aj na podvedomej úrovni?
 • Sami pre seba si zdôvodníte, že bohatstvo je dobré a pomáha vám získať to, čo chcete.
 • Naučíte sa 7 zákonov vesmíru, ktoré riadia tvorivý proces. Zákon príťažlivosti nie je jediný.
 • Prvý princíp vedy o tom, ako zbohatnúť.
 • Prečo sú možnosti a zdroje neobmedzené.
 • Neplávajte proti prúdu peňazí tak, ako to robí väčšina ľudí.
 • Nepotrebujete využívať iných, aby ste získali bohatstvo.
 • Ako k vám prichádza bohatstvo. Princíp sú… vs princíp tv…
 • Ako získať to, čo chcete tak, že každý bude mať viac.
 • Začnite žiť vo svete, kde neexistuje konkurencia.
 • Začnete využívať vďačnosť spôsobom, akým ju drvivá väčšina ľudí nepoužíva a to ich uberá o vieru vo svoje ciele.
 • Ako myslieť istým spôsobom, aby ste do života pritiahli to, čo chcete.
 • Ako správne používať vôľu.
 • Prečo je také ťažké vytrvať v tom, čo chceme (napr. cvičiť, schudnúť, držať diétu, pravidelne čítať…).
 • Netradičný spôsob ako skoncovať s chudobou. Toto vám odhalí nový spôsob pozerania sa na problémy, či už vaše alebo problémy iných ľudí.
 • Udržte si zameranie na to, čo chcete.
 • Pochopíte, v čom zlyháva väčšina ľudí, ktorí len videli film Tajomstvo a nič iné.
 • Prečo veľa dokončených vecí  vysoká efektivita.
 • Budete vedieť, ako si pritiahnuť prácu, ktorá vás bude baviť – alebo biznis.
 • Ako zariadiť, aby boli ľudia k vám priťahovaní.
 • Posuniete svoje vedomie na novú úroveň, kde budete vidieť viac príležitostí a možností pre vytvorenie nadbytku vo svojom živote.
 • Čo musíte držať vo svojej mysli, aby ste neustále rástli.
 • Riaďte sa inštrukciami a celkom iste zbohatnete.

A okrem toho...

 • Stanovíte si ciele.
 • Podkopete a oslabíte svoje negatívne presvedčenia.
 • Úplne zmeníte pohľad na bohatstvo na podvedomej úrovni, čo vám umožní vidieť nové príležitosti.
 • Budete veľa rozmýšľať a písať. Väčšina ľudí nerozmýšľa. Nesmieme si mýliť mentálnu aktivitu a myslenie.
 • Získate istotu, že všetko, pre čo sa rozhodnete, môžete dosiahnuť a nič vás nemôže zastaviť okrem vás samotných.
 • Každý týždeň spravíte niečo preto, aby ste sa dostali bližšie k svojmu cieľu, nech je akýkoľvek.
Kliknite sem a rezervujte si miesto v Master mind skupineZačnete vidieť nové príležitosti, zlepšíte sebadisciplínu a začnete konať

V prípade, že nebudete môcť absolvovať nejaké stretnutie, bude to v poriadku, pretože si vždy opakujeme dôležité body posledného stretnutia.

Kedy a kde to bude?

Prvý termín

September

16

 • Utorok, 16. september 2014
 • 18:00 - 20:00 v Trnave
 • 8 stretnutí každý utorok

Potom každú stredu o 18:00 celkovo 8 osobných 2-hodinových stretnutí.

I Can Academy
Zelenečská 31, 917 02 Trnava

POZOR! Nie je to pre každého

Master mind skupina Istou cestou k bohatstvu bude prístupná maximálne len pre 35 ľudí.

Počas 8 týždňov sa budeme vzájomne podporovať aj mimo našich stretnutí, aby každý úspešne zmenil svoje myslenie a naučil sa robiť veci istým spôsobom práve v tej oblasti a situácii, kde to chce najviac.

Tento kurz nie je pre ľudí, ktorí chcú len ticho sedieť, počúvať, pritakávať a tvrdiť, že oni to už všetko vedia a nepotrebujú si nič písať (len pre zaujímavosť, počas podobného kurzu od Boba Proctora som zapísal 52 strán) alebo nebudú robiť praktické cvičenia.

Tento kurz je pre ľudí, ktorí chcú niečo spraviť pre svoje ciele, sú ochotní konať a vyjsť zo svojej zóny komfortu, aby dosiahli to, po čom túžia.

Aká je hodnota kurzu?

Podobné kurzy organizované cez internet (nie osobne) stoja bežne 350 € a viac...

Keďže na Slovensku zatiaľ nie je zvykom organizovať podobné Master mind skupiny, rozhodol som sa znížiť vašu investíciu na 31 € za stretnutie, teda 248 € za celý 8-týždňový kurz.

Mojím cieľom však je, aby ste do roka vďaka tejto Master mind skupine získali aspoň 10-násobok finančnej hodnoty, ktorú do nej investujete. Jednoducho tým, že budete myslieť istým spôsobom a následne konať istým spôsobom, ktorý vám prinesie výsledky.

Kliknite sem a rezervujte si miesto v Master mind skupineZačnete vidieť nové príležitosti, zlepšíte sebadisciplínu a začnete konať

V prípade, že nebudete môcť absolvovať nejaké stretnutie, bude to v poriadku, pretože si vždy opakujeme dôležité body posledného stretnutia.

Poďme si to zhrnúť.
Čo získate?

 • 8 osobných 2-hodinových stretnutí, počas ktorých vás prevediem Istou cestou k bohatstvu.
  V hodnote 600 €.
 • Knihu Istou cestou k bohatstvu.
  V hodnote 7,50 €.
 • Dodatočné informácie a vysvetlenie, ktoré nenájdete v knihe a pomôže vám hlbšie porozumieť ako konať istým spôsobom, aby ste dosiahli presne to, čo chcete.
  V hodnote 140 €
 • Praktické cvičenia nielen počas stretnutí, ktoré vo vás zakorenia naučené informácie a dlhodobo udržia na správnej ceste.
  V hodnote 100 €.
 • Jedna hodina osobnej konzultácie a koučingu.
  V hodnote 75,00 €.
 • Podporu ďalších ľudí, ktorí budú chcieť, aby ste uspeli rovnako veľmi, ako to chcete vy.
  Už len z týchto kontaktov sa vám môže niekoľkonásobne vrátiť finančná aj časová investícia.

Celý 8 týždňový kurz so všetkými bonusmi spolu v hodnote 922,50 € môžete teraz získať len za 248 €, čo je 31 € na jedno 2-hodinové stretnutie.

Naučila som sa zanechávať v ľuďoch pocit rastu a naozaj je to veľmi dobrá vec. Priťahuje mi to späť zákazníkov, ktorí sa tešia z toho, že prišli opäť ku mne do obchodu. Ďakujem krásne.

Anna Hajasová, Krajčírstvo - Hanah

Veľmi ma povzbudzovalo úspešné plnenie mojich cieľov; 100% plnenie cieľov som dosiahla asi od polovice kurzu 🙂 Toto bola pre mňa veľmi príjemná skúsenosť.


Tento kurz mi pomohol na ceste za tým, čo chcem v živote dosiahnuť.

Denisa Paulíková

Začal som sa menej báť, prípadne veci, ktoré mi spôsobovali zlé pocity viem ľahšie odblokovať. Vyjasnil som si predstavu o mojom ďalšom smerovaní.

Karol Varhalík

Najlepší spôsob, ako pochopiť túto knihu a knihu a film Tajomstvo!

Peter Ďuriš
money back logo

100% Osobná garancia spokojnosti

Aj keď som sa snažil čo najlepšie popísať, ako bude prebiehať táto Master mind skupina a čo z nej získate, chápem, že ešte stále môžete mať pochybnosti.

Častokrát je to práve tento malý hlas niekde v nás, ktorý nás odradí od toho, čo naozaj chceme. On nám nechce zle, len sa nás snaží chrániť pred všetkým novým. Pre neho všetko nové = zlé.

Nemusíte mať obavy, že nemáte dostatočný talent, skúsenosti alebo ste v zamestnaní, kde nie je perspektíva rastu. Táto kniha a tento kurz pomohli už mnohým ľuďom, ktorí boli v beznádejnej situácii vrátane mňa a Rhondy Byrne – autorky filmu Tajomstvo.

Aby som vám uľahčil rozhodovanie, ponúkam vám teraz 100% garanciu spokojnosti. Keď absolvujete stretnutia master mind skupiny a začnete konať Istým spôsobom, no usúdite, že vás to nikam neposunulo, vrátim vám všetky peniaze a všetko, čo ste dostali ako bonusy, si môžete nechať.

Môj osobný cieľ je, aby ste do roka získali aspoň 10-násobok peňazí, ktoré teraz investujete do tohto kurzu.

Michal Hrehuš
zakladateľ I Can Academy

Zaregistrujte sa už teraz

…aby ste mali miesto isté.

 • 8 osobných 2-hodinových stretnutí v skupine max 35 ľudí (hodnota 600 €)
 • Kniha Istou cestou k bohatstvu (hodnota 7,50 €)
 • Dodatočné informácie a vysvetlenie (hodnota 140 €)
 • Praktické cvičenia (hodnota 100 €)
 • Jedna hodina osobnej konzultácie a koučingu (hodnota 75 €)
 • Podpora ďalších členov skupiny (nevyčísliteľná hodnota)
 • To všetko za 31 € na jedno 2-hodinové stretnutie

fade-leftfade-rightCena 8-týždňového kurzu

248 Eur / 1 osoba
Akcia: 372 Eur / 2 osoby

Chcem absolvovať kurza zmeniť svoje finančné nastavenie a sebadisciplínu

V prípade, že nebudete môcť absolvovať nejaké stretnutie, bude to v poriadku,
pretože si vždy opakujeme dôležité body posledného stretnutia.

Ste krytí 100 %-nou osobnou garanciou spokojnosti

Keď absolvujete stretnutia a začnete konať Istým spôsobom, no aj tak usúdite, že vás to nikam neposunulo, vrátim vám všetky peniaze a všetko, čo ste dostali ako bonus, si môžete nechať.

I Can Academy s.r.o.
Facková 1
919 35 Hrnčiarovce nad Parnou

Email: admin@vesele-veci.sk
Tel: 0918 185 373

© I Can Academy 2013