-50%

Motivačný kalendár 2023

Chceme vidieť svet, v ktorom čo najviac ľudí robí to, čo miluje, a žije život plný šťastia, hojnosti a prosperity. Tento svet vytvárame tým, že vyrábame produkty, ktoré podporujú ľudí v ich osobnom raste.

I Can Academy Motivačný kalendár 2023 vám pomôže vytvoriť si podporné prostredie u vás doma alebo v kancelárii. Inšpirujúce myšlienky podnietia vašu kreativitu, posilnia vieru v seba a pomôžu vám vybudovať si nové, prospešné návyky. Citáty sme usporiadali tak, aby ste sa museli pri čítaní sústrediť. Tým si lepšie zapamätáte ich posolstvo.

TIP: Čítajte si aktuálnu stranu každé ráno a každý večer, aby ste zmenili svoje podvedomé nastavenie mysle a otvorili sa tak novým príležitostiam.

7.50  s DPH

Dostupnosť 113 na sklade

Odporúčame vám kúpiť spolu

+
Cena spolu: 18.00 

Kalendár, ktorý vás každý deň POVZBUDÍ,
a pomôže MYSLIEŤ POZITÍVNE,
aj v tomto náročnom období.

Ako vám pomôže Motivačný kalendár 2023:

  • Každý deň vás povzbudí a inšpiruje starostlivo vybranými citátmi. Sú zostavené tak, aby ste sa dobre sústredili na to, čo čítate a tým si to lepšie vryli do pamäte.
  • Pripomenie vám vaše sny. Na každej strane nájdete priestor, kde si môžete nalepiť obrázok toho, čo v živote chcete získať a dosiahnuť. Je to najjednoduchší spôsob, ako si vytvoriť a pravidelne aktualizovať svoju nástenku vízií.
  • Pomôže vám vybudovať nové, prospešné návyky. V kalendárovej časti budete sledovať, ako pribúdajú dni, kedy ste svoj nový zvyk úspešne vykonali. Vďaka tomu pocítite odhodlanie a motiváciu pokračovať ďalej.

Čo nájdete v Motivačnom kalendári 2023

  • 12 strán s citátmi – spolu viac ako 70 starostlivo vybraných inšpirujúcich myšlienok, ktoré sú zostavené tak, aby boli krásnym dizajnovým doplnkom vo vašom interiéri a zároveň podnietia vašu kreativitu a sústredenie, keď si ich budete každý deň čítať.
  • Priestor na fotografie vašich cieľov, aby ste si držali svoje sny stále pred očami. Kalendár bude tak slúžiť ako malá nástenka cieľov a vízií.
  • Sviatky a meniny.
  • Takzvaný “habit tracker” alebo sledovač návykov, ktorý vám pomôže vytvoriť si nové prospešné návyky a hlavne, bude vás motivovať, aby ste v nich vytrvali.

Veľkosť strán: 26 x 37 cm.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Motivačný kalendár 2023”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top
Zadajte email a získajte prístup k meditácii