Spoznaj svoje ciele

video workshop, na ktorom odhalíš
svoje motivujúce ciele

Show Order Summary
145.00 €
Product Subtotal
Spoznaj svoje ciele - online workshop
  × 1
145.00 
Subtotal 145.00 
Total 145.00  (vrátane 24.17  EU VAT (SK) 20%)

Vaše informácie

Fakturačné údaje

Diár, ktorý vám pomôže dosiahnuť ciele
TERAZ -15% a poštovné zdarma.
V Motivačnom diári nájdete každý mesiac jedno praktické cvičenie, vďaka ktorému začnete pracovať na svojich snoch, prehĺbite vzťahy, posilníte intuíciu a začnete žiť podľa seba.
10.50  8.91 

Vaša objednávka

Produkt Medzisúčet
Spoznaj svoje ciele - online workshop
  × 1
145.00 
Medzisúčet 145.00 
Cena spolu 145.00  (vrátane 24.17  EU VAT (SK) 20%)

Platba

  • Používame platobnú bránu Stripe, ktorá spĺňa najpríslejšiu úroveň certifikácie bezpečnosti. Informácie o vašej karte nám ani tretím stranám nie sú prístupné.

Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie vašej objednávky, zjednodušenie používania tejto webovej stránke a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Čo hovoria zákazníci

Workshop bol veľmi dobre zorganizovaný a svoj účel splnil (pre mňa) na 100%. Dozvedela som sa zaujímavé a nové veci. Pozrela som sa na všetky moje aktivity, sny aj ciele z trochu iného pohľadu.
odchádzali sme s jedným konkrétne zadefinovaným cieľom.

Eva

Mnohokrát som vystúpila zo svojej zóny komfortu, napísala som si dve tretiny zo 101 cieľov (a to som si myslela, že ich nenapíšem ani tridsať) a ako čeršnička na torte, zistila som, čo je mojim cieľom, na ktorom treba a chcem popracovať, aby som sa mohla posunúť ďalej a žiť spokojnejšie a bohatšie, ľahšie a slobodnejšie v každej oblasti môjho života 🙂

Júlia

Personal Coach

Seminár mi pomohol pozrieť sa na svoj život z inej perspektívy. Veľmi mi to pomohlo ujasniť si čo chcem od života a ako sa k tomu pomaličky dostať.

Silvia

Nic nie je nemozne a aj nemozne sa stane moznym, ked mame ciel a najdeme v sebe vieru. Odporucam tento workshop kazdemu, kto ma pocit, ze sa v zivote ocitol v slepej ulicke. Mne ukazal nove cesticky (moznosti).

Katarína

Scroll to Top
Zadajte email a získajte prístup k meditácii