Zastavte

negatívne myšlienky

Prestaňte dávať pozornosť tomu, čo nechcete. Poďte s nami do 21 dňovej výzvy pozitívneho nastavenia mysle, aby ste zažívali viac šťastia, pohody a radosti v živote.

...aj napriek negatívnym správam.

Zapojte sa do výzvy TERAZ ZDARMA!

29 €

teraz

ZDARMA

(dobrovoľný príspevok)

Čo to znamená?

Ak sa vám bude výzva páčiť, budeme radi, keď nás podporíte, aby sme mohli robiť podobné aktivity v budúcnosti.

Hodnota výzvy je 29 €, čo nám splatí náklady a zabezpečí zisk na ďalší rozvoj. Vy sa však môžete slobodne rozhodnúť, či nás podporíte, a akú hodnotu bude mať výzva pre vás.

VÝZVA:
21 Dní Myslím Pozitívne

Každý deň vám dáme podporu a malú úlohu na váš email.

Pomôžu vám myslieť pozitívnejšie, cítiť sa lepšie a prejsť aj ťažkým obdobím tak, aby ste sa stali silnejším a schopnejším človekom.

Ja verím, že táto výzva môže niekomu zlepšiť
a možno aj zachrániť život.

Vo výzve NEBUDEME robiť toto:

Vo výzve BUDEME robiť toto:

Čo vám to prinesie:

"Tato vyzva mi pomohla vidiet nasu situaciu fakt v inych farebnejsich odtienoch ako som ju dovtedy vnimala - dodala mi kazdy den inspiraciu ktoru som dalej aj odovzdavala a casto aj inspirovala dobrou naladou aj ostatnych 🙂
Dodala mi energiu a nadej v zlozitejsich casoch ze si mozem vybrat ci som vdacna alebo budem bojovat so vsetkym a minat si energiu a oslabovat sa strachom - ano treba byt opatrny no zaroven stastny za to, co vsetko mam 🙂
DAKUJEM za tuto super vyzvu a skvelu skupinu :)"
Zuzana Staruchová
"Počas 21 dňovej výzvy sa mi podarilo viac sa zamerať na seba a na svoje pocity. V mojom živote sa zmenilo hlavne to, že som si začala viac uvedomovať vďačnosť za zdravie, za rodinu, za môj život. A čo sa mi podarilo zmeniť? Začala som cvičiť každé ráno, zobudila som sa skôr než sa zobudia moje deti, aby som mala chvíľku pre seba a hneď po cvičení som si prečítala 21 dňovú výzvu. Naučilo ma to pravidelnému režimu nájsť si pre seba čas. A tak som každý deň pozitívne naladená mohla začať nový deň. Ďakujem, že som sa mohla zapojiť do Vašej 21 dňovej výzvy. "
Danka Kočišová

Naša psychika nás ovplyvňuje,

či chceme alebo nie a preto...

Túto výzvu sme sa rozhodli spraviť, pretože…

Práve v tomto období, keď sú správy a sociálne siete plné negatívnych udalostí, napätia a aj nenávisti, môže byť extrémne náročné udržať si dobré nastavenie mysle a tešiť sa zo života.

Ak aj vás v “prepadávajú” negatívne myšlienky častejšie než inokedy, vedzte, že nie ste v tom sami a…

...nie je to VAŠA chyba!

Môžete s tým však niečo spraviť.

Od malička sme boli naučení počúvať niekoho alebo niečo iné (správy, noviny, názory iných, autority) a nechávať svet naokolo, aby ovplyvňoval, čo sa deje v našom vnútri.

Opakovalo sa to tak často, až sa z toho stal podvedomý automatický zvyk, ktorý nás riadi aj v dospelosti.

Z toho dôvodu sa aj teraz často pozeráme von, aby sme vedeli, ako máme premýšľať a ako sa môžeme cítiť. Preto nás tie veci tak ovplyvňujú – nás, naše konanie aj naše výsledky. Niekoho viac, niekoho možno menej.

Pozrime sa však teraz…

Prečo je vlastne

NEGATÍVNE myslenie

PROBLÉM?

Ukážem vám to takto…

Negatívne myšlienky

ovplyvnia

Vaše emócie

ovplyvnia

Vaše telo, imunitu, energiu, konanie, náladu, kreativitu, vzťahy, radosť zo života…

…a to ešte viac podporí negatívne myšlienky!

Vidíte ten
začarovaný kruh?

Presne tento…

A tak dookola, pretože nechávame
vonkajšie okolnosti, aby kontrolovali, ako myslíme.

To má potom za následok...

výsledky, ktoré
NECHCEME!

Dobrá otázka je…

Ako z toho von?

Je potrebné, aby ste prerušili zvyk nechávať okolie, nech si robí s vašimi myšlienkami, čo chce.

Aby ste mysleli za seba a boli sami sebou!

To je cieľom 21 dňovej výzvy: Myslím pozitívne.

Keď prestanete dovoľovať okoliu, aby kontrolovalo, ako myslíte (a tým, ako sa cítite a reagujete), váš život sa úplne zmení.

Vo výzve

21 Dní Myslím Pozitívne

Čo môžete očakávať

Výzva prebieha emailom a počas 21 dní dostanete:

Zapojte sa do výzvy TERAZ

29 €

ZDARMA

za dobrovoľný príspevok

Čo to znamená?

Ak sa vám bude výzva páčiť, budeme radi, keď nás podporíte, aby sme mohli robiť podobné aktivity v budúcnosti.

V ideálnom prípade by výzva stála 29 €, čo nám splatí náklady a zabezpečí nejaký zisk. Vy sa však môžete slobodne rozhodnúť, podľa toho, akú hodnotu má pre vás.

"Už som sa do vašej výzvy zapojila druhýkrát a je to skvelé. Je prijemné cítiť oporu druhých ľudí, ktorí idú podobným smerom ako vy. A hlavne aj keď sa vám nechce, tak viete, že je tu vždy niekto, kto tú výzvu robí a máte v ňom oporu a chcete byť s ním na 1 lodi. S touto výzvou som bola veľmi spokojná, osobne by som prijala aj väčšie úlohy, ale na všetko treba ísť postupne... Ďakujem za to veľmi pekne."
Nina
"Děkuji za vaši práci navíc a zdarma pro všechny lidi prostřednictvím této Výzvy. Jste nesmírně obětaví, že tolik snažíte lidem v této nelehké době pomoct. Výzvu se snažím plnit každý den ráno. Nesmírně mi to pomáhá. Taky vám musím říct, že vždy si ráno plánuji, co ten den zhruba budu dělat a Výzva ten den koresponduje tomuto mému plánu. Ještě jednou vám všem moc a moc děkuji za vše, co děláte pro druhé. Nesmírně si toho vážím."
Veronika Křivohlávková
"Dôležitým momentom bolo to, že som si vďaka Vám zvykla na určitý režim, systém. Už večer som sa tešila na nasledujúce ráno a nové zadania úloh. A rána sú pre mňa výzvou - zvládnuť studenú sprchu, zacvičiť si a meditovať. Zaradila som si aj večerný rituál Modlitbu vďačnosti. Dávali ste nám zaujímavé úlohy, mňa osobne najviac naštartovalo vypracovanie nástenky vízií, predstáv. Chvíľu som síce bola bezradná ale motivovali ma priatelia z Výzvy, ktorí svoje nástenky zverejnili. Veľkým pozitívom pre mňa je vedomie, že niekto má záujem pomôcť mi skvalitniť si život a tiež som si uvedomila, že podobne ako ja zmýšľajú aj iní ľudia. Našla som medzi nimi spriaznené duše. Oceňujem, že som sa mala s kým podeliť o svoje zážitky a pocity. Tiež ste ma podnietili k tomu, aby som si opäť začala písať denník, ktorý si s prestávkami píšem od svojej päťdesiatky. Ďakujem Vám, budem sa tešiť na to ,čo nové pripravíte."
Viera Turzová

Prečo je táto výzva dôležitá

práve teraz?

“Je ľahké myslieť pozitívne a byť šťastný, keď ide všetko tak, ako chceme.

Teraz však nie sme v takej situácii.

V čase, keď sú správy, médiá, sociálne siete a dokonca aj rozhovory medzi ľuďmi plné strachu, neistoty a negativity, môže to byť extrémna záťaž na psychiku každého z nás.

A vieme, že psychika vplýva aj na naše zdravie, však? Nielen to…

Udalosti vonku ovplyvňujú aj naše myslenie, naše emócie a aj na naše fyzické telo a imunitu.

Preto je vaše nastavenie mysle kľúčové práve v tejto situácii.

Keď sa naučíte, ako sa nenechať emočne zatiahnuť do negatívnych správ, a budete si udržiavať nadhľad, pomôže vám to získať viac pokoja, robiť lepšie rozhodnutia, prežívať viac šťastia, radovať sa aj z maličností a dokonca aj riešiť prípadné problémy s väčším prehľadom než tí ľudia, ktorí žijú v neustálom strese a strachu.

Ja verím, že ľudia teraz potrebujú hlavne nádej. Vieru v lepšiu budúcnosť. Zmeniť svoje mentálne a psychické nastavenie, aby boli schopní zvládnuť toto obdobie čo najlepšie.

A o tom je táto výzva 21 dní myslím pozitívne.”

~ Michal Hrehuš
zakladateľ I Can Academy.

P. S. Výzva je zdarma a je úplne na vás, či alebo akou hodnotou nás na konci odmeníte. Chceme, aby bola dostupná pre každého bez rozdielu príjmu. Zároveň budem poctený, keď nás sa našu prácu odmeníte, aby sme mohli podobné aktivity vytvárať aj v budúcnosti.

Vytvárame produkty a služby, ktorými podporujeme ľudí na ceste ich osobného rastu a pomáhame im žiť lepší, šťastnejší a bohatší život. Každý rok vydávame Motivačný diár, diár Srdce ženy a Motivačné kalendáre, ktoré pomáhajú tisícom ľudí získať motiváciu a aplikovať počas roka princípu osobného rastu v praxi.

Naším poslaním je pomôcť ľuďom na celom svete nájsť odvahu a odhodlanie zobrať život do vlastných rúk, aby mohli robiť, čo naozaj milujú, a vytvorili si tak život plný hojnosti a šťastia. Chceme aby vo svete bolo viac ľudí, ktorí žijú život svojich snov.

Upozornenie: Počas výzvy konáte na vlastnú zodpovednosť. I Can Academy Slovakia s.r.o., ani žiaden človek s ňou spojený nenesie zodpovednosť za následky vášho konania tým, že sa zapojíte do výzvy. Výsledky uvedené na tejto stránke slúžia ako príklady a niektoré môžu byť zriedkavé alebo ťažko dosiahnuteľné. Nenesieme zodpovednosť ani nedávame garanciu, či netvrdíme, že rovnaké alebo podobné výsledky dosiahnete aj vy.

I Can Academy Slovakia s.r.o. 2021 © Všetky práva vyhradené.

Scroll to Top
Zadajte email a získajte prístup k meditácii