Dôležité: Pre ľudí, ktorí majú už dosť negatívnych správ, nechcú sa nechať kontrolovať okolnosťami, a chcú zobrať svoje mentálne zdravie a šťastie do vlastných rúk.

40 dňová výzva

Mentálne zdravie

Odpoj sa od strachu a negativity.

Dodaj do života viac radosti a šťastia.

Zober svoje mentálne zdravie, šťastie
a tým svoj život do vlastných rúk.

Začíname 29. 3. 2021

Viac šťastia. Viac radosti.
Viac skutočného života.

Áno, práve v tomto náročnom období...

Tvoj život a tvoje šťastie máš vo svojich rukách. Aj v tomto ťažkom období…

Pozri, sú dve možnosti: 

Buď sa necháš ovplyvniť tým, čo sa deje vonku, alebo sa rozhodneš, ako na to zareaguješ.

Ja viem, nie je to ľahké. Najmä teraz, pretože…

Sme konfrontovaní množstvom negatívnych správ. Všade samé obmedzenia. Nemohli sme sa stretnúť s najbližšími, objať našich priateľov, ísť slobodne do obchodu, podnikať, niektorí prišli o prácu, o svojich blízkych…!

A to všetko vplýva na naše mentálne zdravie. A doslova nám kradne radosť zo života.

Máme však aj inú možnosť...

Nemusíme sa nechať kontrolovať tým, čo sa deje vonku. Nemusíme byť bábkou v rukách negatívnych udalostí… Môžeme prebrať zodpovednosť za svoje mentálne nastavenie do vlastných rúk. Zariadiť si svoje vlastné šťastie, cítiť lásku a užívať si život. Aj uprostred tohto chaosu…

Nespraví to však nikto za nás. Každý jeden z nás (ja aj ty), sme zodpovední za svoje šťastie. Je čas pre to niečo spraviť…

Poď s nami do 40 dňovej výzvy. Zoberieš svoje mentálne zdravie do vlastných rúk tak ako nikdy predtým. Spolu objavíme radosť z drobných vecí, preskúmame nové príležitosti, prebudíme nadšenie a radosť zo života a posilníme pocit istoty a bezpečia v nás.

Pretože s dobrým mentálnym nastavením lepšie vyriešime aj kritické situácie a môžeme si užívať život, aj keď tam vonku zúri hurikán.

Ako bude prebiehať

40 dňová výzva: Mentálne zdravie?

Prečo 40 dní?

Asi súhlasíš s tým, že ak chceš mať zdravé a vyšportované telo, nestačí o tom len čítať alebo len raz za pol roka drieť v posilňovni a inak nič nerobiť. 

Oveľa lepšie je cvičiť aspoň chvíľu každý deň. Rovnako je to aj s mentálnym zdravím. 

Nie je to len domnienka. Aj Aristoteles povedal:

„Sme tým, čo opakovane robíme. Dokonalosť preto nie je čin, ale zvyk.“

Pokojne si zameň slovo „dokonalosť“ za: mentálne zdravie, úspech alebo radosť zo života.

V tejto výzve sa budeš preto svojmu mentálnemu zdraviu venovať pár minút každý deň, aby si si osvojil nové zvyky a fungovanie, ktoré ti pomôžu odpojiť sa od negatívnych vplyvov zvonka a vytvoriť si svoje vlastné šťastie.

1. prísada

Povzbudenie a úloha na každý deň

Každý deň na teba bude čakať povzbudenie a jedna úloha. Niekedy vo forme článku, inokedy video na 5 až 10 minút, ktoré si môžeš pozrieť hocikedy (odporúčam ráno). 

Spojíme tak dve dôležité zložky, ktoré prinášajú životné zmeny – myslenie a konanie. Aby si nielen zmenil myslenie, ale aj svoje správanie, a práve táto kombinácia ti prinesie chuť pokračovať a dobrý pocit zo seba.

2. prísada

Každodenná dávka motivácie

Ak chceš prebrať kontrolu nad svojím šťastím, je dôležité, aby si začínal deň niečím, čo ťa inšpiruje, motivuje a dobre naladí.

V členskej sekcii nájdeš okrem výzvy aj 3 – 5 minútové videá na každodenné naladenie a to nielen počas trvania 40 dňovej výzvy, ale aj na dlho, dlho po nej. Pomôžu ti začať deň skvelými myšlienkami a drobnou úlohou, ktorá ti ich pomôže aplikovať v životeSvoj život totiž zlepšíš tým, že budeš nielen niečo vedieť, ale aj robiť to, čo už vieš

Aj po skončení vývzy tak budeš môcť pokračovať v tom, čo si začal.

3. prísada

Podpora a výzva k akcii

Pravdou je, že väčšina ľudí nevidí seba ako človeka, ktorý je vytrvalý alebo disciplinovaný.

Mysleli sme aj na to…

Budeme ťa preto podporovať a povzbudzovať, keď budeš mať slabú chvíľku – cez emaily a špeciálnu facebookovú skupinu. Pretože je výskumami potvrdené, že keď máš podporu a niekoho, s kým do toho ideš spoločne, zvýšiš svoje šance na úspech.

Bonus

Úžasný BONUS na záver

Ako to, že niektorí ľudia si dokážu udržať chladnú hlavu aj v ťažkej situácii a iní nie?
Ako to robia tí, ktorí sa nezosypú, nejdú do sebaľútosti ani do role obete, a dokážu prosperovať aj v ťažkých podmienkach?

Odpovede na tieto otázky nájdeme spoločne vo video rozhovore s Petrom Sasínom, trénerom NLP. Zo dňa na deň sa mu zastavil biznis, ktorý roky budoval. Prezradí, čo mu pomohlo, aby neupadol do depresie a nezaspal dobu, ale práve naopak…

Dokázal pohotovo zareagovať na náročnú situáciu tak, že v priebehu pár týždňov mal znova fungujúce podnikanie späť.

Kto ťa bude výzvou sprevádzať:

Ahoj, som Michal Hrehuš a kedysi som bol úplnou obeťou okolností

V roku 2007 som žil a študoval v Sydney v Austrálii. Prechádzal som však vlastným dnom…

  • Neznášal som prácu, ktorú som robil, no nevedel som z nej odísť.
  • Moje príjmy mi väčšinu mesiacov nepokrývali základné náklady.
  • Cítil som sa ako obeť. A tak som bol nahnevaný na „systém“ a na celý svet…

A práve vtedy, uprostred trápenia, keď som už cítil, že mám všetkého po krk, som objavil svet osobného rastu…

Dnes viem, že tá ťažká situácia bola požehnanie v prestrojení (ako by povedal Napoleon Hill, autor medzinárodného bestselleru Mysli a zbohatni).

Vďaka tomu, že som prechádzal tak náročným obdobím, som pochopil, o čom je osobný rast. Dokázal som to nielen počuť ušami, ale aj vnímať srdcom.

Začal som čítať a študovať všetko, čo mi prišlo pod ruky. Chodil som na semináre a kurzy, za ktoré som odvtedy zaplatil už desaťtisíce euro…

A vieš, čo sa stalo? Zásadná vec...

Uvedomil som si, že celý ten čas som mal svoje šťastie vo vlastných rukách. Aj vtedy, keď mi nezaplatili za mesiac práce. Áno, aj vtedy, keď ma vyhodili z roboty.

Celý čas som mohol tú situáciu zmeniť tým, že by som zmenil svoj prístup k nej a začal sa starať o svoje šťastie.

Odkedy som si uvedomil túto zásadnú vec, a odkedy som zmenil svoj život, podporujem ľudí v ich osobnom raste. Chcem aby zobrali život do vlastných rúk, robili to, čo milujú, a vytvorili si život plný hojnosti a šťastia. Pretože viem, akú zmenu to spôsobilo v mojom živote a viem, že sú ďalší, ktorí po takej zmene túžia.

Takže, som Michal a budem ťa sprevádzať 40 dňovou výzvou. Dám ti v nej to najlepšie, čo som sa naučil za 12 rokov a viac ako 35 000 € investovaných do seminárov, kníh a tréningov.

Predpokladám, že si už zvedavý…

Čo ti prinesie táto výzva?

Podpora zdravia a imunity

Súvis medzi mentálnym nastavením a silnejšou imunitou dokazujú viaceré štúdie. Nikto už dnes nepochybuje o psychosomatike a vplyve myšlienok na telo. Čím lepšie sa budeš cítiť vnútri, tým viac podporíš aj svoje zdravie.

Nové prospešné návyky

Vďačnosť, pozitívne myslenie, hľadanie nových príležitostí z ponaučení aj v ťažkých chvíľach. Tieto mentálne návyky ti pomôžu udržať si nadhľad a vidieť riešenia tam, kde iní vidia problémy a výhovorky.

Radosť zo života

Nemôžeme vždy ovplyvniť, čo sa nám stane. Ale vždy môžeme ovplyvniť, ako na to zareagujeme. Budeme sa teda viac radovať z maličkostí, objavovať, za čo môžeme byť vďační a užívať si život jednoducho preto, že chceme.

Nový život

Keď zmeníš spôsob, akým sa pozeráš na seba a na život, tvoj život sa zmení. Objavíš, že dokážeš viac, ako si myslíš a dokážeš zobrať svoje šťastie a svoj život do vlastných rúk.

„Ak zmeníš spôsob, akým sa pozeráš na veci, tak veci, na ktoré sa pozeráš, sa zmenia.“

Výzva je pre ľudí, ktorí...

Ako to bude prebiehať

Začíname 29. 3. 2021

Deň pred začiatok ti pošleme inštrukcie. Kým výzva začne, môžeš sledovať každodenné videá, ktoré ťa dobre naladia.

Denná úloha

Každý deň počas 40 dní nájdeš v členskej sekcii článok alebo video, ktoré ťa povzbudí a dá ti malú úlohu na daný deň.

Denná podpora

Budeme sa všetci vzájomne podporovať počas celej doby vo facebookovej skupine a navyše odo mňa získaš podporu aj cez emaily.

Odmena na konci

Na konci výzvy budeš mať osvojené nové prospešné zvyky, ktoré ti pomôžu zobať svoje šťastie a svoj život do vlastných rúk.

40 dňová výzva:

Mentálne zdravie

Členská zóna

I Can Academy

viac ako 300 videí

Získaj prístup k 40 dňovej výzve plus ďalším kurzom, bonusom
a viac ako 300 videám, ktoré ti pomôžu začať deň skvelými myšlienkami
za menej ako 0,30 € / deň.

Spolu v hodnote: 147 €

Ak sa chceš zobrať svoje šťastie, mentálne zdravie a tým aj svoj život do vlastných rúk, tak toto je výzva, pre teba…

40 dní: "Mentálne zdravie", začíname 29. 3. 2021...

Pridáš sa aj TY?

Bežne 9,90 € / mesačne

TERAZ 7,90 € / mesačne*

(Spolu 15,80 za celé 2 mesiace)

*Zvýhodnená cena ti zostane počas celého členstva. Platba prebehne automaticky každý mesiac. Členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

+ Darček zdarma:

3 online kurzy

3 online kurzy zostavené podľa Motivačných diárov:

Tieto kurzy boli inšpirované a zostavené podľa praktických cvičení v Motivačných diároch, ktoré používa každý rok tisíce ľudí.

Aj takéto premeny

sa dejú počas výziev

...HLAVNE našla som si aktivitu mimo domu a začala som 1-2 krát týždenne chodiť na jogu. A chcem v tom pokračovať.

Uvedomila som si, že nemôžem len sedieť doma na internete a celý deň riešiť iba hľadanie práce. A preto som začala každý deň chodiť na prechádzky so psom, alebo som si len tak vyšla do mesta na kávičku, kúpila si nejakú drobnosť pre radosť. Ale HLAVNE našla som si aktivitu mimo domu a začala som 1-2 krát týždenne chodiť na jogu. A chcem v tom pokračovať

– Aďka.

...snažím sa praktikovať nielen ranné, ale aj večerné rituály, aby som ostala sústredená na to podstatné.

Čo dobré ti priniesla táto výzva?
Ujasnila som si svoj smer a ciele, sústredila myšlienky na to, čo je pre mňa v živote dôležité, naučila som sa vnímať a preciťovať vďačnosť. Našla som veľkú inšpiráciu v ľuďoch podobne naladených.

Čo konkrétne si vďaka nej zmenil, zrealizoval?
Vďaka výzve som sa prihlásila na záväzný termín skúšky z nemčiny. Zistila som a snažím sa praktikovať nielen ranné, ale aj večerné rituály, aby som ostala sústredená na to podstatné.

– Michaela

Výzva mi pomohla sa reštartovať a zamerať pozornosť na to pozitívne, k lepším zajtrajškom.

Mám za sebou naozaj ťažké obdobie po tom, ako ma opustil partner. Bola som úplne dole emočne, energeticky aj fyzicky. Nevedela som sa už ani usmiať. Bolo to dosť zlé.

Výzva mi pomohla sa reštartovať a zamerať pozornosť na to pozitívne, k lepším zajtrajškom.

Nájsť opäť seba, svoju životnú energiu i nadšenie pre to, čo ma teší.

– Daniela B.

...život je iný, neviem to úplne vysvetliť. Ako keby som sa pozerala na všetko z iného uhla​

Táto výzva mi priniesla veľa pozitívnej energie. Naučila som sa viac precítiť vďačnosť a vďaka nej je ten život naozaj iný, neviem to úplne vysvetliť. Ako keby som sa pozerala na všetko z iného uhla.

Vďaka výzve som si pevne stanovila, nie len hlavný, ale aj menšie ciele.
Začala som konečne robiť niečo pre seba a svoju psychiku. 
A čo považujem osobne za najväčší úspech je že som začala prejavovať vďačnosť matke. 
– Kristína J.

2 mesačná garancia

Buď ti výzva zlepší život alebo ju budeš mať zdarma!

2 mesačná garancia vrátenia peňazí

Verím, že táto výzva ti pomôže zobrať život a to, ako sa cítiš, do svojich rúk.
Ak sa budeš riadiť mojimi odporúčaniami
a na konci napriek tomu neuvidíš žiadne zlepšenie,
vrátime ti peniaze za celé 2 mesiace.

Prečo taká garancia?
V tom, čo robím, sa riadim myšlienkou z mojej obľúbenej knihy:

„Daj každému človeku viac v úžitkovej hodnote, ako od neho dostaneš vo finančnej hodnote. Vtedy prispievaš životu vo svete s každou transakciou..“

Zober šťastie do svojich rúk

40 dňová výzva:

Mentálne zdravie

Bežne 9,90 € / mesačne

TERAZ 
7,90 € / mesačne*

(Spolu 15,80 za celé 2 mesiace)

Prihlasovanie skončí o:

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd

*Zvýhodnená cena ti zostane počas celého členstva. Platba prebehne automaticky každý mesiac. Členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Časté otázky

Je výzva aj pre mňa?

Výzvu sme vytvorili, pretože vnímame, že veľa ľudí má už dosť negatívnych správ a sú už unavení a často frustrovaní z toho, čo sa vo svete deje.
 
Výzva je preto určená pre ľudí, ktorí
– chcú zobrať svoje šťastie do vlastných rúk,
– nechcú sa už nechať ovládať tým, čo sa deje tam vonku,
– chcú cítiť viac radosti a nadšenia v živote,
– chcú spraviť niečo pre seba, aby sa cítili dobre.
 
Ak sa v tom spoznávaš, je pre teba.

Čo ak nebudem stíhať plniť výzvu každý deň?

To je úplne v poriadku. Každý má svoje tempo. Keďže výzva začína v konkrétny dátum, pravidelné splnenie úloh ti pomôže držať krok s ďalšími ľuďmi, s ktorými sa môžete podporovať. Ak však nejaký deň vynecháš, nič strašné sa nestane. Kedykoľvek sa môžeš k zameškanému dňu vrátiť alebo jednoducho prejsť výzvou svojím tempom. Aby si však získal z výzvy maximum, odporúčame venovať jej každý deň pár minút a plniť úlohy načas.

Prečo sa platí mesačne a čo sa stane s platbou po skončení výzvy?

Výzva je súčasťou členstva v I Can Klube a jedným z dostupných programov pre členov I Can Klubu. Je to program, ktorý pomáha ľuďom začleniť osobný rast do každodenného života. Súčasťou sú aj každodenné videá, ktoré ti pomôžu začať každé ráno skvelou myšlienkou a naladiť sa na celý deň.

Platba prebieha každý mesiac automaticky a to aj po skončení výzvy. Ak sa napríklad zaregistruješ 20. 3., ďalšia mesačná platba prebehne 20. 4.. Získaš tak aj po skončení 40 dňovej výzvy prístup k úlohám a videám z výzvy, každodenným videám v I Can Klube a ďalším bonusovým kurzom. Zároveň môžeš svoje členstvo kedykoľvek zrušiť a automatická platba sa tým zastaví.

Čo ak sa mi výzva nebude páčiť?

Platí 2-mesačná garancia vrátenia peňazí. Ak sa budeš riadiť odporúčaniami a na konci napriek tomu neuvidíš žiadne zlepšenie, vrátime ti peniaze za 2 mesiace.

Môžem mesačné platby a členstvo kedykoľvek zrušiť?

Áno, členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť pár kliknutiami. Zrušením členstva však stratíš prístup ku všetkému obsahu v členskej zóne vrátane výzvy a videí, ktoré sa ti dovtedy sprístupnia.

Túto výzvu ti prináša I Can Academy

Vytvárame produkty a služby, ktorými podporujeme ľudí na ceste ich osobného rastu a pomáhame im žiť lepší, šťastnejší a bohatší život. Každý rok vydávame Motivačný diár, diár Srdce ženy a Motivačné kalendáre, ktoré pomáhajú tisícom ľudí získať motiváciu a aplikovať počas roka princípu osobného rastu v praxi.

Naším poslaním je pomôcť ľuďom na celom svete nájsť odvahu a odhodlanie zobrať život do vlastných rúk, aby mohli robiť, čo naozaj milujú, a vytvorili si tak život plný hojnosti a šťastia. Chceme aby vo svete bolo viac ľudí, ktorí žijú život svojich snov.

Ak máš nejaké otázky, napíš nám na: info@ican.sk

Upozornenie: Počas výzvy konáte na vlastnú zodpovednosť. I Can Academy Slovakia s.r.o., ani žiaden človek s ňou spojený nenesie zodpovednosť za následky vášho konania tým, že sa zapojíte do výzvy. Výsledky uvedené na tejto stránke slúžia ako príklady a niektoré môžu byť zriedkavé alebo ťažko dosiahnuteľné. Nenesieme zodpovednosť ani nedávame garanciu, či netvrdíme, že rovnaké alebo podobné výsledky dosiahnetea aj vy.

I Can Academy Slovakia s.r.o. 2021 © Všetky práva vyhradené.

Scroll to Top
Zadajte email a získajte prístup k meditácii