Ako sa nenechať ovládať

negatívnymi správami...

Zober svoje šťastie 
a mentálne nastavenie do vlastných rúk

V ťažkom období máme dve možnosti. Buď sa necháme prevalcovať negatívnymi správami, alebo zoberieme svoje mentálne nastavenie do vlastných rúk. V 40 dňovej výzve: Mentálne zdravie na teba čaká podpora a malé úlohy na každý deň,
ktorými sa odpojíš od negativity a dáš do svojho života viac radosti a šťastia – nech sú okolnosti akékoľvek.

Teraz so zľavou 95% a skvelým bonusom na konci. Začíname 29. 3. 2021.

Túto výzvu ti prináša I Can Academy

Vytvárame produkty a služby, ktorými podporujeme ľudí na ceste ich osobného rastu a pomáhame im žiť lepši, šťastnejší a bohatší život. Každý rok vydávame Motivačný diár, diár Srdce ženy a Motivačné kalendáre, ktoré pomáhajú tisícom ľudí získať motiváciu a aplikovať počas roka princípu osobného rastu v praxi.

Naším poslaním je pomôcť ľuďom na celom svete nájsť odvahu a odhodlanie zobrať život do vlastných rúk, aby mohli robiť, čo naozaj milujú, a vytvorili si tak život plný hojnosti a šťastia. Chceme aby vo svete bolo viac ľudí, ktorí žijú život svojich snov.

Ak máš nejaké otázky, napíš nám na: info@ican.sk

Upozornenie: Počas výzvy konáte na vlastnú zodpovednosť. I Can Academy Slovakia s.r.o., ani žiaden človek s ňou spojený nenesie zodpovednosť za následky vášho konania tým, že sa zapjíte do výázvy. Výsledky uvedené na tejto stránke slúžia ako príklady a niektoré môžu byť zriedkavé alebo ťažko dosiahnuteľné. Nenesieme zodpovednosť ani nedávame garanciu, či netvrdíme, že rovnaké alebo podobné výsledky dosiahnetea aj vy.

I Can Academy Slovakia s.r.o. 2021 © Všetky práva vyhradené.

Scroll to Top
Zadajte email a získajte prístup k meditácii