101 dní hojnosti

Zmeňte negatívne presvedčenia a zmeníte svoj život

Keď však zmeníte svoje presvedčenia, zmení sa aj váš pohľad na hojnosť a tá začne ľahšie prúdiť k vám. Chceme preto, aby každý človek mal svoj život pod kontrolou a nenechal sa ovládať obmedzujúcimi presvedčeniami.

Denník 101 dní hojnosti vám pomôže vytvárať si pozitívny vzťah k prosperite jeden deň za druhým. Postupne tak odbúrate svoje negatívne programy. Zmeníte myslenie, správanie a výsledky, ktoré dosahujete.

12.00  s DPH

Dostupnosť 128 na sklade

Zmeňte svoj vzťah k prosperite a vytvorte si v živte viac hojnosti

Svet je plný hojnosti a keď sa jej otvoríte, príde ľahšie aj k vám

Keď sme boli malí, pozerali sme rozprávky, v ktorých ten bohatý bol obvykle zlý a chamtivý, zatiaľ čo chudobný bol dobrý a poctivý. Často sme tiež počúvali vety ako: „Za peniaze si šťastie aj tak nekúpiš. Bohatí sú chamtiví, kradnú…“

A tak mnoho ľudí vyrástlo s negatívnymi názormi na peniaze a hojnosť. Tie zaťažujú ich myslenie a nedovoľujú im siahnuť na lepšie výsledky.

Zmeňte negatívne presvedčenia a zmeníte svoj život

Keď zmeníte svoje presvedčenia, zmení sa aj váš pohľad na hojnosť a tá začne ľahšie prúdiť k vám. Chceme preto, aby každý človek mal svoj život pod kontrolou a nenechal sa ovládať obmedzujúcimi presvedčeniami v oblastí prosperity a hojnosti.

 

Ako používať denník 101 dní hojnosti

Každý deň sme rozdelili na dve časti: ranné úlohy a večerné úlohy. Celé vám to nezaberie viac ako 5 minút. Postupne sa tak nastavíte na mentalitu hojnosti a začnete vnímať príležitosti všade navôkol.

Ranné úlohy: Myšlienky, ktorým venujete pozornosť krátko po zobudení, budú mať vplyv na celý váš deň. Ráno vás čakajú dve otázky, ktoré vám pomôžu zmeniť svoje podvedomé nastavenie voči prosperite a hojnosti. Naučíte sa vidieť príležitosti.

Večerné úlohy: Postupne naučíte svoje podvedomie pozorovať a prinášať vám nové príležitosti. Vyprázdnite si myseľ aj od negatívnych myšlienok a podporíte svoj zámer krátkou vizualizáciou.

Čo nájdete v denníku 101 dní hojnosti?

  • Ranný a večerný rituál, ktorým sa naladíte na hojnosť a určíte si jednu úlohu, ktorá podporí vašu prosperitu, aby ste nielen mysleli pozitívne, ale v súlade s tým aj konali.
  • Citáty, ktoré vás inšpirujú každé ráno, pretože začiatok dňa vplýva do veľkej miery na to, ako sa vám darí počas celého dňa.
  • Povzbudenia a výzvy, aby sme vám pomohli vytrvať počas 101 dní, zmeniť podvedomé programy a získať mentalitu hojnosti. Zároveň tak jednoduchým spôsobom posilníte svoju vytrvalosť, čo vám pomôže v ďalších oblastiach života.
  • 3 praktické princípy, ktoré vám pomôžu zmeniť svoje myslenie a správanie týkajúce sa finančnej prosperity.
Hmotnosť 250.0000 g
Väzba

pevná

Počet strán

224

Scroll to Top
Zadajte email a získajte prístup k meditácii