101 dní k zdraviu

Podporte svoje zdravie zdravými myšlienkami

Hovorí sa: „V zdravom tele zdravý duch.“ Najnovšie výskumy dokazujú, že to platí aj opačne. Zdravý duch alebo zdravé myšlienky podporujú zdravie nášho tela.

Denník 101 dní k zdraviu vám pomôže zmeniť spôsob, akým obvykle premýšľate o svojom zdraví. Naučí vás oceňovať svoje telo, vytvárať si zdravé myšlienky a vybudovať si prospešné mentálne návyky, ktoré podporia vaše zdravie.

12.00  s DPH

Dostupnosť 89 na sklade

Podporte svoje zdravie zdravými myšlienkami

Svet je plný hojnosti a keď sa jej otvoríte, príde ľahšie aj k vám

Hovorí sa: „V zdravom tele zdravý duch.“ Najnovšie výskumy dokazujú, že to platí aj opačne. Zdravý duch alebo zdravé myšlienky podporujú zdravie nášho tela.

Denník 101 dní k zdraviu vám pomôže zmeniť spôsob, akým obvykle premýšľate a pristupujete k svojmu zdraviu a svojmu telu. Naučí vás oceňovať svoje telo, vytvárať si zdravé myšlienky a vybudovať si prospešné mentálne návyky, ktoré podporia vaše zdravie.

Ako používať denník 101 dní hojnosti

Denník 101 dní k zdraviu je postavený na overených a fungujúcich princípoch pozitívnej psychológie. Počas 101 dní zmeníte svoje obmedzujúce podvedomé presvedčenia a vybudujete si návyk, ktorý zmení spôsob, akým pristupujete k sebe a k svojmu zdraviu.

 

Každý deň sme rozdelili na dve časti: ranné úlohy a večerné úlohy. Celé vám to nezaberie viac ako 5 minút. Postupne sa tak nastavíte na myšlienky plné zdravia a tie vám dodajú motiváciu, aby ste nielen zdravo mysleli, ale aj konali a žili.

Ranné úlohy: Myšlienky, ktorým venujete pozornosť krátko po zobudení, budú mať vplyv na celý váš deň. Ráno vás čakajú dve otázky, ktoré vám pomôžu oceniť svoje telo, vnímať to, čo funguje dobre a zároveň si nastavíte jednu aktivitu, ktorá podporí vaše zdravie.

Večerné úlohy: Urobíte si bilanciu dňa a začnete si lepšie uvedomovať, čo vás posilňuje a dodáva energiu, a čo naopak oslabuje a uberá vás o energiu. Toto uvedomenie je základ pre to, aby ste s tým mohli niečo spraviť.

Čo nájdete v denníku 101 dní k zdraviu?

Ranný a večerný rituál

Naučí vás mať svoje telo radšej a oceniť aj maličkosti a zároveň vám pomôže odhaliť, čo vám dáva a čo uberá energiu.

Citáty

Inšpirujú vás každé ráno, pretože začiatok dňa vplýva do veľkej miery na to, ako sa vám darí počas celého dňa.

Povzbudenia a výzvy

Pomôžeme vám vytrvať počas 101 dní, zmeniť podvedomé programy a získať mentalitu zdravia. Zároveň tak jednoduchým spôsobom posilníte svoju vytrvalosť, čo vám pomôže aj v ďalších oblastiach života.

3 praktické princípy podpory zdravia

Tieto princípy sú odmenou za vašu aktivitu. Prinesú do vášho života viac zdravia a energie.

Hmotnosť 250.0000 g
Väzba

pevná

Počet strán

224

Scroll to Top
Zadajte email a získajte prístup k meditácii